O mnie

Poznasz

Moja historia

Poznaj mnie od inne strony

Jestem Polakiem. Dumnym Warszawiakiem! Ale urodziłem się hindusem i moje kubki smakowe pozostały wierne właśnie głównie tej naturze. Jestem pracoholikiem i mam ADHD a między tymi cechami jestem absolutnym smakoszem. Z tego szalonego połączenia nie mogło powstać nic innego jak restauracja 🙂 Jestem właścicielem indyjskich restauracji GANESH już od ponad 12 lat. Pomimo tego, że mam sprecyzowane swoje smaki i jestem wybredny to wciąż się broniłem przed gotowaniem. Nawet jak już miałem restauracje. W Indiach mężczyźni nie gotują. Od tego są kobiety (tak tak. Tam wciąż mamy mocny podział zadań domowych) 🙂 Pamiętam jednak, że kuchnia od dzieciństwa mnie intrygowała. Zawsze jak mama gotowała to siedziałem przy niej, podziwiałem jak ona te wszystkie przyprawy i smaki ze sobą łączy. Dla mnie to była magia! 3 lata temu w końcu coś we mnie pękło i złamałem swoją hinduską naturę 😉 Pewnego dnia zmęczony wróciłem do domu i bach….. wszedłem do kuchni! Wziąłem nóż i zacząłem kroić warzywa. Później zacząłem je gotować. Kombinować z przyprawami. Wąchałem, smakowałem, odtwarzałem. A co najważniejsze? Poczułem niezwykłą ulgę, relaks, spokój ale i frajdę, satysfakcję i radość, że to co jest w garnku naprawdę da się zjeść. I TO ZE SMAKIEM! 😀 I tak już zostało. Kiedy mam zły dzień to gotuję i kombinuję. Tworzę nowe połączenia i smaki. Teraz swoją pasją i wiedzą postanowiłem dzielić się z Wami. Aktualnie regularnie prowadzę warsztaty kulinarne w różnych szkołach kulinarnych w całej Polsce, występuję w TV i stworzyłem dla Was tą stronę na której będziecie mogli czasem znaleźć jakąś inspirację na obiad. Zawsze powtarzam, że nie jestem kucharzem i nie mam wykształcenia w tym kierunku. Ale nie boję się eksperymentować w kuchni. U mnie zawsze smaki są intensywne i mocno doprawione bo hinduski język często musi być mocno wypalony przez ostre chilli! Moje motto w kuchni to Cook’n’Smile! Czyli odzwierciedlenie Indii. Bardzo się cieszę, że mogę w Polsce dzielić się kawałkiem kraju z którego pochodzę. Zapraszam Was wszystkich na moje warsztaty na których poza „Cook” jest przede wszystkim dużo „Smile”!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie ma bardziej szczerej miłości niż miłość do jedzenia

George Bernard Shaw

Doświadczenie

Poznaj mnie od inne strony

Tapinder Sharma

Tak się nazywam. Dla przyjaciół po prostu Tapi. Jestem Hindusem z pochodzenia, Polakiem z wyboru. Właścicielem sieci restauracji GANESH. Myślę, że doskonale radzę sobie z łączeniem tych skrajnie różnych kultur prywatnie oraz zawodowo. W kuchni pozostaję jednak wierny swojej hinduskiej, a w dodatku wegetariańskiej naturze. Obecnie jestem jednym z niewielu w Polsce trenerów kuchni indyjskiej i prowadzę kursy kulinarne na różnych poziomach zaawansowania.

Obecnie jestem jednym z niewielu w Polsce trenerów kuchni indyjskiej i prowadzę kursy kulinarne na różnych poziomach zaawansowania.Obecnie jestem jednym z niewielu w Polsce trenerów kuchni indyjskiej i prowadzę kursy kulinarne na różnych poziomach zaawansowania.

TapiGotuje

Opinie

Zobacz co mówią o nas inni

Facebook API Ratning: {„error”:{„message”:”The ‚manage_pages’ permission must be granted before impersonating a user’s page.”,”type”:”OAuthException”,”code”:190,”fbtrace_id”:”An8xjhoswQgERNklk9JwRvd”}}
TapiGotuje

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Masz pytania?

Masz do mnie pytanie?

Chcesz zorganizować wegetariańskie warsztaty kulinarne dla swoich pracowników lub większej grupy znajomych? Może po prostu chcesz dołączyć do jakiejś grupy na wspólne gotowanie? Masz propozycję współpracy? Zachęcam do kontaktu!